Connect with us

Aptalca sarı kartlar alma eğilimim vardı

Blog

Aptalca sarı kartlar alma eğilimim vardı

Aptalca sarı kartlar alma eğilimim vardı

Brandon Adams’a karşı ve Cuma gecesi yayınlanıyor.

DAZN’a katılın ve Canelo’nun yanı sıra yılda 80’den fazla dövüş gecesi izleyin

Ward, hafta başında The Rich Eisen Show’da bir görünümle kanıtlandığı gibi, en az birkaç gündür Los Angeles’ta bulunuyor. Hızla, Ward’ın emekliliği konusu gündeme geldi. Kararlı bir şekilde emekli olduğunu iddia eden bir adam için, kesinlikle kapıyı açık bırakıyor.

Ward, Eisen’e doğru durum ortaya çıkarsa bir geri dönüş yapıp yapmayacağı sorulduğunda, “Umarım ciddi bir havuç sarkmaz” dedi. “Çünkü düşünme ve derin düşünme sürecinden geçmek bile istemiyorum. Beni rahat bırak. Gün batımında biraz uzaklaşmama izin ver. Ama telefon görüşmesini isteyen küçük bir parçanız var, ama çoğum istemiyor. Çünkü bu süreçten geçmek zorunda kalmak istemiyorum.”

Daha sonra segmentte, Ward flört etmeyi bir olasılık olarak geri döndü. 

“Bunu söyleyebilirim – emeklilikte mutluyum” dedi. “Ve umarım telefon ciddi bir havuç sesiyle çalmaz, sadece bunu söyleyeceğim. O yüzden lütfen aramayın.”

Ward, Perşembe günü Sporting News ile konuşurken aynı tonu korudu.

Ward, “Komik, insanlar daha açık olmamı istiyor – çok dikkatli olduğumu söylüyorlar” dedi. “Bu sadece dürüst bir değerlendirme. Havuç alacağımı söylemiyorum. Yani, ben insanım. Teklifi değerlendirmeyeceğimi söylemiyorum. Ama gerçekten aramıyorum. Sanırım söylediklerimden çıkarılması gereken en önemli şey bu.”

Ekledi: “Önleyebilirsem süreçten geçmek istemiyorum. Yaptığım şeyi yapıyorum – analist, ev sahibi, bu tür şeyler. Eve gitmem, eğer önleyebilirsem karımla konuşmam gereken masada ciddi bir durumun olmasını istemiyorum.”

Bu tür bir konuşma, ilgi odağı olduktan sonra Sugar Ray Leonard’ı düşünmeme neden oldu. Leonard emekli olduğunda, Marvelous Marvin Hagler, dünyanın 1 numaralı dövüşçüsü olmanın getirdiği spot ışığı ve TV reklamlarını almaya başladı.

Spor spikeri James Brown ile yaptığı röportajda Leonard, Hagler’la dövüşmek istiyormuş gibi görünüyordu. 

“İnsanlar bana ‘Geri geliyor musun?’ diye soruyor. Hayır, geri dönmüyorum. Ama Marvin Hagler beni arasaydı, böyle bir şey düşünürdüm,” dedi Leonard o sırada. “J.B. dinle – burada konuşuyoruz. Geri geleceğimi söylemiyorum. Beni araması gerekiyorsa, gerçekten düşüneceğim bir şey olduğunu söylüyorum.”

Leonard, neredeyse üç yıllık emekliliğini sona erdirdi ve bir ayarlama mücadelesi olmadan doğrudan Hagler’a gitti ve Hagler’in yaklaşık altı yıllık şampiyonluk saltanatını tahttan indirmek için tartışmalı 12 turluk bir karar kazandığında dünyayı şok etti. Leonard, Ward’ın olasılığı burada ve orada salladığını gördüğümüz gibi, olasılığı sallıyordu.

Ward için, Hagler’ın Leonard’a olduğu kadar çekici bir rakip görmüyor. Bu noktada Canelo Alvarez veya Gennady Golovkin ile dövüşmek için kesinlikle 168 pound kazanamayacağını söyledi. 175 poundda bazı iyi isimler var, ancak hiç kimse Ward’ı flaming hot free games slot emekliye ayırmaya değer bir mücadeleye bu tür bir atmosfer getirmeyecek.

Ward, “İyi olduğunu düşündüğüm bir şey, o adamın dışarıda olduğunu hissetmiyorum, şu anda o adamın var olduğunu hissetmiyorum” dedi. “Belki daha yüksek bir ağırlık sınıfında, ancak 175’te veya yolcu ağırlığında bir yerde. Gerçekten var olan kimse yok. 175 yapıp yapamayacağımı bile bilmiyorum. Yapabilirim ama yapsam iyi olur mu bilmiyorum.”

Açıkça görülüyor ki, bu yılın başlarında World Boxing Super Series turnuvasını yeni kazanan ve bölüm tarihindeki ilk tam birleştirilmiş şampiyon olan Oleksandr Usyk adında tüm kemerlere sahip bir vekil siklet var. Ancak Ward, onu sert bir gözlemciden daha fazlasının ilgisini çekecek türden bir isim olarak tanımıyor.

Ward, “Usyk iyi görünüyor ama onun hakkında pek bir şey bilmiyorum” dedi. “Onu muhtemelen altı ay önce insanlar isimlerimizi birbirine bağladığında öğrendim. ‘Bu kim?’ dedim, bir turnuvada olduğunu biliyordum. İyi bir yetenek gibi görünüyor.”

Usyk, bu Cumartesi Tony Bellew ile kavga ediyor. Bellew, Michael B. Jordan ve Bellew’in oynadığı ilk Creed filminde Ward’ın ortak yıldızıydı ve Bellew ile Ward’ın isimleri bir noktada potansiyel bir kavga için bağlantılıydı. Ward, Bellew’i ondan hoşlandığı için dövüşte seçiyor.

Ward, “Maddi olmayan varlıklarla gideceğim,” dedi. “Usyk’i yeterince görmedim. Çoğu zaman boks hayranları küçük bir numune boyutuyla çok heyecanlanır. O turnuvayı kazandığını biliyorum, ki bu harika bir başarı ama yıllar boyunca pek çok Bellew gördüm. Başarısız olduğunu gördüm, başarılı olduğunu gördüm, topaklarını alıp geri döndüğünü gördüm.”

Ward, ikinci Kovalev dövüşünden sonraki yol haritasının bir dövüş daha yapmak ve ardından Bellew’le [muhtemelen o sırada kampanya yürüttüğü ağır siklette] yüzleşmek olduğunu söyledi.

“Ayarla Bellew, ağır sıklet, emekli ol,” dedi Ward plan için.

DAZN’a katılın ve 15 Aralık’ta Canelo Alvarez – Rocky Fielding’i izleyin

Kovalev rövanşındaki galibiyetten hemen sonra, Ward’ın antrenörü Virgil Hunter, özellikle bir ağır siklet devi üzerinde tasarıma sahipti.

Hunter, dövüş sonrası baskı ayağında, “Daha büyük bir adamla dövüşmenin büyüklükle ya da başka bir şeyle ilgisi yok,” dedi. “Onun nitelikleri ve nitelikleri ile ilgisi var. Bunu kendin için rekabetçi bir savaş haline getirecek bir şeyi seçebiliyorsan, o şansı kullan çünkü o bunun için burada. Anthony Joshua ile dövüştüğünü görmek isterim. Ciddiyim. Oynamıyorum, ciddiyim. Bence çok ilginç bir dövüş olacak. Biliyorum, ‘Ah bu intihar’ diyecek çok insan var. Ama Anthony Joshua’da gördüğüm çok şey var ve Anthony Joshua’yı geride bırakabileceğine inanıyorum.”

Basın, Hunter’ın yorumlarına güldü, ama belki de yapmamalıydılar.

Ward Perşembe günü, “Kovalev ikiden sonra test edecektik” dedi. “Virg’in Kovalev sonrası iki dediği her şey, bunu demek istedi. Attığı isim, bunu kastetmişti.”

Deontay Wilder, önümüzdeki ay Tyson Fury’yi yenerse, Wilder ve Joshua arasındaki süper dövüşü görmemiz ve kemerlerin ayrı kalması pek olası değil. Joshua’nın organizatörü Eddie Hearn, değerli rakipler bulmakta zorlanıyorsa, belki de yeterince büyük bir havuç Andre Ward’ın yolunu sallamalı ve ne olduğunu görmeli.

2007’de, Tata Futbol Akademisi (TFA) tarafından olgunlaşmamış bir orta saha oyuncusu önceden serbest bırakıldı. Karamsar, kafası karışmış ve korkmuş, bir oyuncu olarak gelişimini sürdürebileceği bir sığınak arayışı içindeydi. On yıl sonra, bu çocuk, parkın ortasındaki oyunu bozma ve muhalefet saldırılarını engelleme konusundaki doğal yeteneği nedeniyle milli takım koçu Stephen Constantine tarafından ‘yok edici’ olarak adlandırıldı.

"Durgapur’daki Mohun Bagan akademisine bu kritik noktada onlara katılmama izin verdiği için minnettarım. Roy Barretto bu süre içinde bana çok yardımcı oldu. Akademi için oynarken, koçlar bana sahaya her çıktığımda kendimden daha iyi performans gösterme açlığı aşıladı. O açlığı şimdi bile taşıyorum. TFA’ya döndükten sonra, Ranjan Chowdhury Efendim de bana çok yardımcı oldu ve onun rehberliğinde ilerlememi hızlandırdım." Goal ile özel bir sohbette Pronay Halder’i andı. 

Tarih, futbolun üretken golcüleri için her zaman özel bir yeri olduğunu kanıtlar. Oyuna istikrar ve dinamizm katan ve geçişler sırasında hayati bir çark olan defansif bir orta saha oyuncusunun çabalarını çok az kişi takdir eder. Barrackpore doğumlu orta saha oyuncusu, uzun süredir gol atmaya hevesli olduğunu ve antrenmanlarda uzun süreli korucular antrenmanı yaptığını kabul etti. 

"Herkes gol atmak istiyor. Oldukça uzun bir süredir adımı skor cetveline yazdırmaya çalışıyordum. Dhanpal (Ganesh) gibi defansif orta saha oyuncusu olarak da oynayan diğer oyuncular gol alıyordu ama ben uzun süre gol atamıyordum. Bu olayda (Çin Taipei’sine karşı) iyi bağlantı kurabildiğim için şanslıydım ve şut isabetliydi. Antrenmanlarda her zaman uzaktan atış pratiği yapıyorum ve sonunda meyvesini verdiğim için mutluyum." dedi rahatlamış bir Halder. 

Hint takımı Kıtalararası Kupa sırasında iyi durumdaydı ve Çin Taipei’yi 5-0 geride bıraktılar ve Afrika devi Kenya’yı iki kez daha fazla maçta mağlup ettiler, tek mağlubiyetleri ise 2-1 yenildikleri Yeni Zelanda’ya geldi. Halder ayrıca, üç takım arasında kalite açısından pek bir fark olmadığını hissetse de, Kivilerin kırılması zor bir ceviz olduğunu kabul ediyor. 

"Çin Taipei’ye karşı beş gol atmış olmamız, onların kolay bir takım oldukları anlamına gelmez. Neredeyse üç takım da eşit durumdaydı. Ama birini seçmem gerekirse Yeni Zelanda derim. Konumlandırma hisleri çok iyidir. Topa sahip olma ve fiziksel futbol arasında doğru dengeye sahipler."

Sunil Chhetri, Hindistan’ı 29. dakikada Kenya’ya karşı 2-0 öne geçirdikten sonra, Mavi Kaplanlar liderliği savunmaktan memnundu. Hatta ikinci yarıda sadece Balwant Singh üstteyken 4-5-1 dizilişine bile geçtiler. Halder, takımın stratejisinin bir birim olarak savunma yapmak ve ne pahasına olursa olsun taviz vermekten kaçınmak olduğunu kabul ediyor. 

"Eğer biri ilk yarıda iki gol atarsa ​​takım gereksiz riskler almak istemez. Eğer takip ediyor olsaydık, tüm silahlarla alev alev saldıracaktık. Ne pahasına olursa olsun taviz vermek istemedik ve bu nedenle tüm takım bir birim olarak savundu." belirtti.

"Bu Hintli takımın harika bir anlayışı var. Sahada ne yapmamız gerektiği konusunda kafamız netti ve bunu yaptık. Ayrıca herkes bir başkasının hatasını örtbas etmeye isteklidir, bu da ek bir avantajdır," Casemiro hayranı açıkladı. 

Orta sahada Anirudh Thapa ile ortaklığı Hindistan için harikalar yarattı ve eski Mohun Bagan oyuncusu takım arkadaşına övgüler yağdırdı.

"Thapa özel bir adam. O çok alçakgönüllü ve saygılı. Onu her zaman motive etmek istiyorum. Her zaman birbirimizin hatalarını örteceğimiz anlayışına sahibiz. Pas yeteneği harika. Benim için daha genç olmasına rağmen, ondan bir şeyler öğrenmekten çekinmiyorum."

ISL https://images.daznservices.com/di/library/GOAL/4/82/pronay-halder-jamshedpur-fc-fc-goa-isl-4-03042018_i63kh7czw6p81i2or0xuepyda.jpg?t=-188463071&w=500&kalite=80

Hindistan Süper Ligi sezonunun (ISL) son baskısından bu yana, Halder teknik olarak gelişti ve yanlış zamanlı bir müdahale için hakemin kitabına girme eğilimi büyük ölçüde azaldı. Hindistan takım koçu Stephen Constantine ve FC Goa koçu Sergio Lobera’ya gelişimi için teşekkür ediyor.

"Aptalca sarı kartlar alma eğilimim vardı. Bir yıl önce bile gönderilmeye meyilliydim. Ben defansif bir orta saha oyuncusu olarak oynuyorum ve bu yüzden müdahale etmem gerekiyor. Stephen (Constantine) pozisyonum ve müdahalelerimin zamanlaması konusunda bana çok yardımcı oldu. Lobera, FC Goa’dayken de bana çok yol gösterdi. Nerede yanlış yaptığımı anlamamı sağladı. Antrenmanda, son mücadeleye biraz erken gittiğimde, her seferinde beni düzeltti. Antrenman seanslarından sonra bana yardımcı olmak için şahsen konuşurdu," dedi minnettar bir Halder. 

TFA mezunu, dizinden sakatlanarak ISL’nin açılış edisyonunu kaçırdı ve bu kaçırılan fırsat orta saha oyuncusunu hala sıkıştırıyor.

"Son derece hayal kırıklığı yarattı. Her oyuncu yeni bir şeye katılmak ister. Diz ameliyatı oldum. Birçok eski oyuncu bana bu yoğunlukla tekrar oynamanın mümkün olmayacağını söyledi. Yedi ay 10 gün sonra Salgaocar’a karşı oynadığımda bunaldım. Maçın Adamı oldum, bu yüzden ekstra özel çıktı," dedi duygusal bir Halder. 

ISL’nin bir sonraki sezonunda, Kalküta takımı ATK’ya imza attıktan sonra tanıdık durma noktasına geri dönmeye hazırlanıyor. Sadece Bagan’dan eski takım arkadaşlarıyla yeniden bir araya geleceği için heyecanlı değil, aynı zamanda 2017-18’de hayal kırıklığı yaratan bir kampanyanın ardından ATK’nın üçüncü şampiyonluğunu kazanmasına yardımcı olmak için her şeyi geride bırakmak istiyor. 

"Dördüncü sezonun başında Goa’da düzenli olarak oynamıyordum. Daha fazla oyun zamanım olsun istedim. Sonra Sanjoy Efendi beni aradı ve gelip ATK’ya katılmak isteyip istemediğimi sordu. İkinci bir düşüncem yoktu. Prabir (Das) ve Debjit (Majumdar) da gelip ATK’ya katılmamı söyledi. Birçok eski Bagan oyuncusu bir kez daha bir araya geliyor. Henüz ISL’yi kazanmadım. ATK için gelecek sezon kazanmak için her şeyimi vereceğim." açıkladı.

Halder, 2019 Asya Kupası’nda hayati bir rol oynamak için kendini iyi durumda tutmaya odaklanıyor.

"Asya Kupası’nda oynamak bir rüyaydı. Şimdi en önemli şey, turnuvadan önce kendini formda tutmak."

Hindistan’ın Tayland’a karşı ilk karşılaşması için Birleşik Arap Emirlikleri’nde (BAE) sahaya adım atmasına 200 günden biraz fazla bir süre kaldı, ancak Konstantin’in güvenilir orta saha teğmeninin, rakibin rakibini nasıl alt edeceği konusundaki rolünü şimdiden öngördüğü açık. saldırı.

NEW YORK — İzlemeye hevesli izleyiciler "yarışmacı" Andre Ward’ın tamamen parçalanmış hissettiğini görmek için uzun süre beklemek zorunda kalmayacak.

Kendi neslinin en iyi boksörü olarak kabul edilen emekli, yenilmez birleşik süper orta sıklet ve hafif sıklet şampiyonu, sezonun başlarında onlarla tartışarak boksun bir sonraki yıldızını bulmak için realite şovunda yarışmacıları şaşırtıyor.

Tam o sırada ve orada, S.O.G.’yi yapan aynı meyve suları. ("Tanrının oğlu") tatlı bilimde ustaca verimli bir teknisyen, Bay Area yerlisinin damarlarında akmaya başlar ve tamamen hakim olduğu sporu şiddetle özlemesine neden olur. Boks sevgisi, emekli olduktan sonraki ilk antrenman seansında eldivenleri bir kez daha giymenin ve ellerini fırlatmanın keyfini çıkardığı için açık. Öte yandan, şovdaki genç, aç aslanlardan bazılarıyla uğraşmak, geçen Eylül ayında emekli olma kararını da güçlendirdi.

DAZN: Dövüş sporlarını izlemenin yeni bir yolu var — daha fazlasını öğrenin

Ward (32-0, 16 nakavt) hala zirvede olmaktan memnun mu?

"özlüyorum tabi. Bu temelde 23 yıldır yaptığım bir şey, bu yüzden aniden çekip gitmek… kolay olmayacak, ama doğru kararmış gibi hissediyorum” dedi 34 yaşındaki Ward, Salı günü Foley’s pub’da Sporting News’e. tanıtmak için bir basın toplantısı düzenlediği Empire State Binası’nın sokağı "Yarışmacı."

"yarışmacı" aslen 2005-09 arasında koştu. Epix’te 12 bölüm yayınlanacak olan bu yeniden başlatma, boksun bir sonraki büyük yıldızlarını geliştirmek için bir boru hattı olarak hizmet etmeyi amaçlıyor.

HAUSER: ‘The Contender’ın yeniden doğuşunun içinde

“Bilmen lazım dostum, bir sonraki adam mahsulü geldiğinde – o genç mahsul, iki ya da üç nesil arkanda – yoldan çekilmenin ve bu adamlara bir fırsat vermenin zamanı geldi çünkü açlar," Ward devam etti, "ve zaten parayı kazandın, kemerlere ve her şeye zaten sahipsin. Bunu tatmamışlar, o yüzden açlık biraz farklı."

Bu açlık, hayatın farklı kesimlerinden savaşçılar tarafından hissedilse bile.

16 "yarışmacı" yarışmacılar arasında, 15 yaşında hapsedilen ve cinayete teşebbüs ve soygun suçundan 14 yıl hapis yatmış, Plaquemine, La.’dan 34 yaşındaki Eric Walker yer alıyor. Walker boks yapmayı hapishanede öğrendi.

Bir de boks harikası Shane Mosley’nin 27 yaşındaki oğlu Shane Mosley Jr. var.

Continue Reading
You may also like...

More in Blog

To Top